Сьогодні, 19 вересня, відбулася позачергова тридцять четверта сесія Сахновщинської районної ради сьомого скликання.

Сесію провів голова районної ради В. Левченко. В роботі сесії взяли участь 16  депутатів з 26, в т.ч.  голова районної державної адміністрації І.Котула,заступник голови районної ради В. Яцина,  заступник голови райдержадміністрації П.Волошин, начальник фінансового управління С.Чепілко.

На розгляд депутатів було винесено такий  проект рішення : « Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього зі змінами », який відповідно  до  Регламенту  районної  ради  попередньо  був  розглянутий  на  засіданні президії та  на профільній депутатській комісії.

Сесія пройшла злагоджено та результативно. За підсумками своєї роботи районні обранці ухвалили  рішення, яке виносилось на розгляд даного засідання.