Районний святковий Покровський ярмарок

14 жовтня відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає з Днем Українського козацтва та релігійним святом Покровою Пресвятої Богородиці. Уже стало традицією з нагоди цих свят в центрі селища проводити традиційний районний Покровський ярмарок, народні гуляння та святковий концерт.

Привітав всіх зі святами голова районної ради Віталій  Левченко , голова районної державної адміністрації Іван Котула, Юрій Мостовий - начальник управління агропромислового розвитку Сахновщинської РДА Концертну програму професійно підготували та провели працівники районного Будинку культури. Художні колективи та солісти району дарували запальні виступи та святковий настрій.

Районний святковий Покровський  ярмарок цьогоріч головною темою обрав «Дари Сахновщинської землі». В рамках ярмарку проведено конкурс «Найкращий персонаж китайського гороскопу», «Творчі родзинки ярмарку». Жителі мали змогу придбати якісні сільськогосподарські товари за цінами виробника. Покупцям пропонувалися різні товари: молочна продукція, м’ясо,  риба, мед, олія, зерно пшениці, ячменю, кукурудзи, овочі та фрукти, саджанці, маленькі бички, сувеніри ручної роботи та багато іншого.

Пригощалися, торгувалися, прицінювалися, розважалися – прожили цей день звичайним ярмарковим яскравим життям.

Сільські колективи зустрічали журі, яке оцінювало учасників, святковими короваями, піснями та легендами свого краю. По закінченню свята короваї було презентовано в стаціонарне відділення територіального центру.

Всі учасники районного святкового Покровського ярмарку були нагороджені спільними грамотами голови районної державної адміністрації та районної ради за зайняті призові місця в різних номінаціях. Відзначені найкращі сільгоспвиробники та приватні підприємці, які взяли участь у ярмарку, за асортимент продукції, доступну ціну та оформлення торгової точки.