Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю.

Завдяки вам, дорогі друзі, могутні традиції поєднуються з новітніми поглядами, течіями, віддзеркаленням сучасності, створюючи таку культуру, яка зрозуміла молодому поколінню, яка звернена до майбуття, яка є конкурентноздатною не тільки на теренах нашого району та області, а й далеко за їх межами.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Без вашого доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

Тож прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Хай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою,

голова районної ради                                                         В.В.Левченко