Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

30 листопада 2018 року відбулось спільне засідання постійних комісй районної ради

З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї ТА МОЛОДІ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ,ФІНАНСІВ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ з таким порядком денним:

1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Сахновщинська центральна районна лікарня Сахновщинської районної ради Харківської області» шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу охорони здоров’я «Сахновщинська центральна районна лікарня» (код ЄДРПОУ 02002658).

Доповідає: Пахуща Ольга Іванівна – головний лікар КЗОЗ «Сахновщинська центральна районна лікарня»

2. Про дозвіл комунальному закладу охорони здоров’я «Сахновщинська центральна районна лікарня» на додаткове безкоштовне харчування з молочної кухні.

3. Про затвердження Програми «Розвиток первинної медико - санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Сахновщинського району на 2019-2022 роки».

Доповідає: Фінтісов Віктор Павлович – головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

4. Про внесення змін до районної цільової Програми з надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Сахновщинського району та отримують програмний гемодіаліз на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 28.02.2017 року.

5. Про листи головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»:

про внесення змін до Контракту;

про затвердження Плану спроможної мережі первинної медико-санітарної допомоги;

про закриття фельдшерських пунктів.

Доповідає: Фінтісов Віктор Павлович – головний лікар КНП          «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

6. Про затвердження програми розвитку освіти « Новий освітній простір Сахновщини» на 2019-2023 роки.

Доповідає: Мостова Галина Миколаївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації

7. Про затвердження Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя громадян, оздоровлення та відпочинку у Сахновщинському районі на 2019-2023 роки.

Доповідає: Волошина Любов Іванівна – начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації.

8. Про хід виконання у 2018 році Програми висвітлення органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Сахновщинському районі на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 21.12.2017 року.

Доповідає: Роденко Олександр Володимирович – редактор комунальної організації «Редакція Сахновщинської районної газети «Колос»

9. Про виконання районної Програми підтримки діяльності Південної об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області на 2018 рік, затвердженої рішенням ХХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 21.12.2017 року.

Доповідає: Мусійченко Наталія Миколаївна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради

10. Про проведення звітів депутатів Сахновщинської районної ради перед виборцями.

Доповідає: Лисенко Вадим Вікторович, голова комісії.

11. Про звіти постійних комісій Сахновщинської районної ради за період роботи із грудня 2017 року по грудень 2018 року.

Доповідає: Лисенко Вадим Вікторович, голова комісії.

12. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сахновщинського району».

Доповідає: Лисенко Вадим Вікторович, голова комісії.

13. Про затвердження плану районної ради на 2019 рік.

14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

p class=