3 грудня 2018 року розширена оперативна нарада

3 грудня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула, голова районної ради В.В. Левченко провели розширену оперативну нараду, на якій були присутні заступники голови, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники районної ради, селищний та сільські голови.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ інформували про проблемні та актуальні питання, важливі для життєдіяльності району. Начальником фінансового управління райдержадміністрації було підведено підсумки виконання зведеного бюджету району за 11 місяців. Котула Іван Іванович акцентував увагу на питаннях своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та підвозу учнів до навчальних закладів району.

Заступник голови районної ради В.В.Яцина ознайомив присутніх з листом голови Харківської обласної ради С.І.Чернова, який надійшов на адресу районної ради, щодо забезпечення безпеки громадян, об’єктів критичної інфраструктури, недопущення дестабілізації суспільно-політичної ситуації у Харківській області в зв’язку з набуттям чинності Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» терміном на 30 діб. Також, присутнім було анонсовано проведення 12 грудня у м.Києві безкоштовної Конференції для органів місцевого самоврядування, за умови попередньої реєстрації, щодо фінансової децентралізації в органах місцевого самоврядування.