Школярів Сахновщини знайомили з роботою органів місцевого самоврядування

Сьогодні  у Сахновщинській  районній  раді  відбулося засідання круглого столу «Місцеве самоврядування: Історія. Сучасність. Майбутнє».

У заході взяли участь:  керівнцво районної ради, учні шкіл Сахновщинського району.

Мета заходу - широке інформування громадськості, зокрема учнів про роботу службовців в органах місцевого самоврядування, на яких покладено відповідальність за економічний і соціальний розвиток району.

Юні лідери шкільного самоврядування Сахновщинського району познайомилися з тенденціями функціонування місцевого самоврядування .

До Дня місцевого самоврядування учні привітали виконавчий апарат районної ради зі святом та побажали успіхів в роботі.

По закінченні  – пам’ятне фото на згадку.Працівники районної ради пригостили дітей солодощами та гарячим чаєм,