Привітання голови районної ради з Днем соборності України!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної   України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!   Тож прийміть найкращі привітання з нагоди   найвеличнішого свята українського народу – Дня   Соборності України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею; мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків; оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Шановні земляки! Дозвольте побажати усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою! Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Нехай кожен українець зустріне це урочисте свято з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя свого народу.

З повагою,

Голова районної ради                                             Левченко В.В.