У селі Дубові Гряди реконструювали фасад дитячого садочка

Оновлений дошкільний навчальний заклад у селі Дубові Гряди під час робочої поїздки до району відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

 Капітальних робіт у дитсадку в Дубових Грядах не проводили жодного разу з моменту будівництва. У результаті навесні 2018 року в дитячому закладі почався обвал фасаду.

 «Будівля дитячого садку була обкладена плиткою ще з моменту будівництва. Коли стала проблема з обвалом цієї плитки, ми прийняли рішення припинити роботу закладу. І оскільки не мали власних коштів на проведення ремонтних робіт, одразу ж звернулися до районної влади за допомогою», - говорить Дубовогрядський сільський голова Віра Небога.

 Фасад реконструювали за 3 місяці. Кошти на ремонтні роботи виділили з районного бюджету. Новий яскравий дизайн садочка розробила його завідувач Світлана Пожога. За її інформацією, зараз заклад відвідують 23 дитини. Завідувач відзначає, що в останні роки увага до ДНЗ з боку влади в рази збільшилась. У дитсадку значно покращили матеріально-технічну базу.

 «Дуже гарний, яскравий фасад. Дітям, я думаю, дуже подобається. А це головне, адже в навчальних закладах повинно бути цікаво та комфортно», - зазначив Анатолій Бабічев.

 Він наголосив, що попри віддаленість району від обласного центру Сахновщина завжди отримує підтримку та увагу з боку голови ХОДА Юлії Світличної.

«2018 рік для нашого села був дуже продуктивний, - говорить Віра Небога. - Завдяки підтримці обласної влади ми вирішили у селі низку важливих проблем».