Відкриття сучасної медіатеки та інклюзивно-ресурсного центру

30 січня 2019 року під час робочої поїздки до району заклади відвідав заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

 Сучасну медіатеку відкрили на базі Сахновщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, в якій навчається 371 учень.

 «Раніше на місці медіатеки було приміщення, що не використовувалось, - зазначила начальник відділу освіти Сахновщинської РДА Галина Мостова. – А зараз це новий простір для отримання знань та відпочинку дітей».

 В оновленому приміщені розмістили комп’ютерну техніку, інтерактивну дошку та книжковий фонд. Планують проводити позакласні заходи.

 Анатолій Бабічев відзначив, що питання розвитку освіти знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.

«Ми в Харківській області не зупиняємося та робимо все для того, щоб змінювати освітнє середовище. Нова українська школа, яка сьогодні реалізується в нашій країні, - це не лише слова, а й реальні зміни», - зазначив заступник голови ХОДА.

 Також на Сахновщині відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Заклад розмістився в орендованому приміщенні. Тут облаштували кімнати для різних видів занять. У центрі працюють всі необхідні спеціалісти: практичний психолог, вчитель-логопед та вчитель-реабілітолог. Послугами ІРЦ планують охопити 125 дітей, що проживають на території Сахновщинського району.

 «У 2017 році голова ХОДА Юлія Світлична підписала меморандум про співпрацю з фондом Петра Порошенка. Це дало фундамент для того, щоб такі центри з’являлися в різних куточках нашої Харківщини. Це надзвичайно важливо, адже всі діти, незважаючи на їх можливості, повинні зростати у комфортних умовах», - наголосила депутат Харківської обласної ради Олена Колмик.

 Районне керівництво зауважує, що впродовж останнього часу в районі відбуваються дуже помітні зміни.

 «У першу чергу, це збільшення фінансування району - як з державного бюджету, так і з обласного. Більшість коштів витрачено на соціальну сферу, яку в районі визначено як пріоритетну», - відзначив голова Сахновщинської РДА Іван Котула.