Сьогодні, в залі засідань Сахновщинської районної ради відбулось засідання комісій, а саме:

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ, ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї ТА МОЛОДІ з таким порядком денним:

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Сахновщинського району за 2018 рік та здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй повноважень.

Доповідає: Котула Іван Іванович, голова райдержадміністрації

2. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

Доповідає: Левченко Віталій Віталійович, голова районної ради

3. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Сахновщинському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХVІІІ сесія VІ скликання від 23.01.2014 року (зі змінами).

Доповідає: Волошина Любов Іванівна, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту районної державної адміністрації

4. Про виконання Програми розвитку освіти Сахновщинського району на 2013 - 2018 роки, затвердженої рішенням ХХVІІ сесія VІ скликання від 28.12.2012 року (зі змінами).

Доповідає: Мостова Галина Миколаївна, начальник відділу освіти районної державної адміністрації

5. Про хід виконання у 2018 році районної Програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХХІХ сесії районної ради VІІ скликання від 06.03.2018 року

Доповідає: Пугачова Інна Григорівна, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

6. Про хід виконання у 2018 році Програми соціального захисту населення Сахновщинського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії VІІ скликання від 22.12.2016 року (зі змінами)

Доповідає: Пугачова Інна Григорівна – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

7. Про дозвіл на відшкодування населенню пільг на тверде паливо та скраплений балонний газ готівкою.

8. Про призупинення роботи Дарнадеждинського ФП.

Доповідає: Фінтісов Віктор Павлович – головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

9. Про делегування представника Сахновщинського району до складу Госпітальної ради Харківської області.

Доповідає: Волошин Петро Опанасович, заступник голови районної державної адміністрації

10. Різне.

Голова комісії                                                                                              Лисенко В.В.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ АГРОПОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ, ПРОМИСЛОВОСТІ, БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЗЕМЕЛЬНИХ І ВОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЕКОЛОГІЇ  з таким порядком денним:

Доповідає: Котула Іван Іванович, голова райдержадміністрації

2. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.

Доповідає: Левченко Віталій Віталійович, голова районної ради

3. Про виконання Програми розвитку тваринництва в господарствах Сахновщинського району на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХVІІІ сесія VІ скликання від 23.01.2014 року.

Доповідає: Мостовий Юрій Іванович, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

4. Про виконання Програми по забезпеченню пожежної безпеки та запобігання надзвичайних ситуацій на території Сахновщинського району Харківської області на період з 2014 по 2018 рік, затвердженої рішенням ХХХVІІІ сесія VІ скликання від 23.01.2014 року.

Доповідає: Козуб Вадим Олексійович, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області

Голова комісії                                                                   М.І. Корнієнко