Футбол – спорт, що об’єднує

02/03/2019  Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручив нагороди переможцям та учасникам міжрайонного турніру з футзалу серед ветеранів, що відбувся сьогодні у Сахновщинському ДЮК ФП «Олімп».

 Учасниками турніру стали команди ветеранів «Колос» Сахновщинського району, «Авангард» міста Лозова, «Факел» міста Красноград та «Таврія» міста Василівка Запорізької області.

 У захоплюючих поєдинках третє місце здобула команда «Авангард», друге – «Колос», переможцем турніру стали футболісти Красноградщини.

 Сергій Чернов від депутатського корпусу  вручив відзнаки Харківської обласної ради організаторам турніру та подякував їм за роботу.

 За участь у змаганнях він вручив кожній з команд медалі, дипломи, а переможцям турніру - кубок. Крім того, були відзначені й кращі спортсмени.

 «Сьогодні всі ми стали свідками швидкісного технічного футболу на виграш. Прекрасні команди, чудовий настрій, вірні вболівальники. Приємно, що на Сахновщинській землі вже багато років існує традиція, завдячуючи якій зустрічаються ветеранські команди, величезна кількість вболівальників, представники органів місцевого самоврядування гостьових  та приймаючої команд», - зазначив голова Харківської обласної ради.

 Він також привітав команду-переможця, побажав спортсменам сил, натхнення, здійснення бажань, ніколи не зупинятися на досягнутому та додав: «Дуже приємно, що сьогодні, у важкій боротьбі, моя мала Батьківщина – Красноградщина –  здобула перемогу. Футбол – спорт, який об’єднує всіх нас».

 Окрім того, Сергій Чернов поінформував, що цьогоріч, у рамках обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє», зала дитячо-юнацького комплексу фізичної підготовки «Олімп», де проводяться сьогоднішні змагання, буде відремонтована й у ній буде замінено вікна.

 Як повідомив директор Сахновщинського ДЮК ФК «Олімп» Валентин Пахущий, турнір проводиться вже більше десяти років та був започаткований ветеранськими командами міста Василівка (Запорізька область) та смт Сахновщина.

 «Матчеві зустрічі згодом трансформувалися у турнір, на який ми запрошуємо команди з Краснограда та Лозової. Господарі сьогоднішніх змагань – ветерани Сахновщини, - розповідає Валентин Пахущий. -  Вважаю, своїм прикладом, гравці надихають молоде покоління до занять спортом, здорового способу життя та на спортивні здобутки. Навіть сьогодні, серед глядачів – багато юних гравців, що прийшли вболівати за своїх тренерів».