20 серпня о 9:00

в залі засідань районної ради відбулося спільне засідання  пстійних комісій :

з політико-правових питань, законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку та місцевого самоврядування та з питань бюджету, фінансів та комунальної власності

Порядок денний:

1. Про зміну типута перейменування Сугарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області у Комунальний заклад «Сугарівська гімназія Сахновщинської районної ради Харківської області».

2. Про надання дозволу на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища Сахновщинського району Харківської області.

3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сахновщинського відділу Первомайської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року.

4. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

5. Про хід виконання у 2018 році Програми розвитку архівної справи в Сахновщинському районі Харківської області  на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням ХVІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 22.12.2016 року.

6. Про хід виконання у 2018 році Програми інформатизації Сахновщинського району на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії районної ради VІІ скликання від 28.02.2017 року, зі змінами внесеними рішенням ХХІХ сесії районної ради VІІ скликання від 06.03.2018 року.

7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

8. Різне.