Привітання голови районної ради Віталія Левченка з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Шановні  Сахновщани!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

Для всіх нас Державний Прапор України є символом суверенітету держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці і достатку.

День Незалежності України - цей знаменний день демократії та громадської злагоди нашого народу став поворотною віхою в історії розвитку Української держави і могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. Цей день об’єднує всіх, хто любить і шанує свою країну, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини.

День Державного прапора та день Незалежності України - це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

Тож з нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа.

Голова районної ради                                 В. Левченко