Процес добровільного об`єднання громад

11.09.2019 в залі засідань Сахновщинської районної ради відбувся семінар «Процес добровільного об`єднання громад: юридичні аспекти, типові помилки», організований Харківським Центром розвитку місцевого самоврядування для мешканців територіальних громад, депутатів всіх рівнів, сільських голів Сахновщинського району.

Серед спікерів - радник з питань децентралізації Віктор Нестеренко, радник з юридичних питань  Олена Купіна.

Під час семінару  Віктор Нестеренко та Олена Купіна детально розповіли присутнім про етапи створення територіальних громад, нові зміни в законодавстві стосовно децентралізації, поділилися закордонним досвідом розвитку громад. Також були розглянуті успішні здобутки об’єднаних територіальних громад на території області. Головною їх метою  було довести, що такий процес може бути дійсно ефективним. Але головне – люди мають бути активними і бажати розвитку своїх населених пунктів.