«Доступні кредити 5-7-9 %»

З метою інформування представників малого та середнього бізнесу району про дію державного проекту  «Доступні кредити 5-7-9 %» 05 березня 2020 року в малій залі Сахновщинської районної державної адміністрації було організовано та проведено Круглий стіл на тему: «Доступні кредити 5-7-9 %». Цей захід було організовано та проведено Сахновщинською районною філією Харківського обласного центру зайнятості спільно з керівництвом Сахновщинського відділу АТ КБ «Приват Банку» та за сприяння Спілки підприємців Харківської області.

У заході взяли участь підприємці різних форм власності, які ведуть свою діяльність в торгівельній галузі, галузі громадського харчування, в  сфері обробітку землі та вирощування зернових культур, наданні ветеринарних послуг. Під час свого виступу директор РФ ХОЦЗ Наталя Калініна ознайомила присутніх з державною програмою проекту «Доступні кредити 5-7-9 %» та Порядком надання фінансової державної підтримки суб’єктам мікропідприємництва та малого підприємництва. Долучилась до виступу з цього питання директор Сахновщинського відділу АТ КБ «Приват Банку» Ірина Какадій, яка більш детально зупинилась на умовах надання кредиту та довела до відома присутніх інформацію щодо необхідного пакету документів, які є основними для звернення до банківської установи з цього питання. Обидві доповідачки зосередили увагу присутніх на питанні створення нових робочих місць, які є передумовою для зменшення відсотків по кредиту. У своєму виступі представник Спілки підприємців Харківської області Олена Клочко поділилась досвідом співпраці з Сахновщинською РФ ХОЦЗ щодо укомплектування підприємства кадрами, в тому числі за умови надання компенсації ЄСВ при створенні нових робочих місць, перш за все для працевлаштування категорії осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування. Під час виступу зазначила про необхідність оформлення належним чином трудових відносин  з найнятими працівниками.

Після виступів підприємці мали нагоду поставити питання щодо змін в законодавстві про зайнятість та щодо Концепції Інституту «Консультант роботодавця». На основних позиціях Концепції та пріоритетних цілях її впровадження шляхом побудови ефективних методів гармонійної взаємодії державної служби зайнятості з роботодавцями в своєму виступі ознайомила присутніх провідний фахівець РФ ХОЦЗ Тетяна Кущ.

Робота Круглого столу пройшла в теплій та дружній атмосфері, де було отримано порозуміння щодо необхідності співпраці служби зайнятості та підприємців району щодо ведення прозорого та легального бізнесу, можливостей розвитку та розширення бізнесу шляхом створення нових робочих місць за підтримки державної служби зайнятості в частині відшкодування ЄСВ для таких підприємств, організацій.

Дякуємо всім присутнім за конструктивний діалог, сподіваємось на подальшу співпрацю