ШАНОВНІ КЛІЄНТИ САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ФІЛІЇ ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів, з метою  захисту вашого здоров’я, Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості, як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Сахновщинська РФ ХОЦЗ організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричиненої корона вірусом COVID-19.

Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів. Прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку, або через скриньки для прийому кореспонденції. Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо вашу увагу, що вам необхідно обов’язково надати районній філії актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку.

На період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування РФ ХОЦЗ, тобто у дистанційному режимі (телефоном або через електронну пошту). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання.

Відвідування Сахновщинської РФ Харківського ОЦЗ, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування .

ТЕЛЕФОН: (05762) 3-18-04,  та 3-29-76.