Сахновщинська районна філія Харківського обласного центру зайнятості відновила особистий прийом громадян

        Повідомляємо, про повернення  до звичного режиму роботи філії, відновився особистий прийом клієнтів Сахновщинської РФ ХОЦЗ безпосередньо у приміщенні із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 Один із  можливих способів реєстрації  як безробітний в Сахновщинській РФ ХОЦЗ  :

 

- особисто звернувшись до філії з дотриманням обов’язкового маскового режиму та соціальної дистанції;

- засобами електронного зв’язку (потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю. Бланки заяв за посиланням: https://is.gd/6wW4ph та https://is.gd/o8O5Cg);

- через онлайн-портал державних послуг «Дія»;

      Якщо Ви вже зареєстровані як безробітний, відвідування центру зайнятості можливе ВИКЛЮЧНО за попереднім узгодженням зі своїм кар’єрним радником.

       Прохання до всіх, хто відвідуватиме центр зайнятості, обов’язково мати засоби індивідуального захисту. А на запланований особистий прийом до кар’єрного радника зареєстровані безробітні повинні взяти оригінали документів: трудову книжку, паспорт, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та документ про освіту.

Для отримання додаткової інформації Ви можете звернутися за телефоном  Сахновщинської районної філії ХОЦЗ – (05762)3-23-88 та (05762)3- 29-76  .