З метою збільшення можливостей безробітних щодо працевлаштування,

розширення їх професійних знань та відповідних фахових умінь, втрачених за час вимушеного перебування в стані безробіття,  Сахновщинською районною філією Харківського  обласного  центру  зайнятості організовується  професійне навчання в  Харківському  центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

У вересні  2020 року відбудеться  посадка груп  за наступними професіями:

Налагоджувальник верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням;

Оператор верстатів з програмним керуванням;

Покоївка;

Виноградар;

Слюсар-ремонтник;

Фрезерувальник;

Кравець.

Робітничі професії з часом набувають престижності, попит на них дедалі зростатиме, тому вірогідність працевлаштування спеціалістів з робітничими професіями після навчання є досить високою.

Якщо Ви бажаєте безкоштовно отримати професійно-технічну освіту за даними професіями звертайтесь до Сахновщинської  районної філії ХОЦЗ за адресою: смт. Сахновщина, вул. Тарасів Шлях, 68, каб. № 4, або за телефоном  3-18-04.