4.06.2018 відбулася розширена оперативна нарада

04 червня 2018 року голова райдержадміністрації І.І.Котула провів розширену оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, селищного та сільських голів, керівництва районної ради.

В ході наради було розглянуто ряд актуальних питань життя району, які стосувалися всіх сфер діяльності, а саме: наповнення районного бюджету на протязі 5 місяців 2018 року; реформування освітньої та медичної галузей; розвиток соціальної сфери; оздоровлення дітей в літній період; стану приписної медичної кампанії; культурно-мистецьких та спортивних заходів; економіки та статистики; аграрного сектору; реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Як було зазначено начальником відділу освіти райдержадміністрації Г.М.Мостовою, розпочав роботу дитячий табір «Лісовичок», 05 червня о 10 год. 30 хв. – відбудеться офіційне відкриття І зміни табору.

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації С.В.Сіденко інформувала про оголошений конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році. Світлана Володимирівна зазначила, що збір проектів здійснюється до 20 червня 2018 року, перерахувала основні умови та критерії відбору, місце прийому документів та електронну адресу розміщення інвестиційних програм і проектів.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації І.Г.Пугачова інформувала про зміни в нарахуванні субсидії та порядок їх призначення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 р. № 329.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ю.І.Мостовий запросив голів сільських рад долучитися до участі в Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2018», яка відбудеться 06 - 09 червня 2018 року в м.Києві.

Підводячи підсумки наради, Іван Іванович Котула акцентував увагу на цілеспрямована тісній співпраці всіх гілок влади та районних структур для забезпечення зростання економіки району та вирішення проблемних питань у всіх галузях господарського комплексу. А також наголосив на першочерговому завданні сьогодення - прискорення процесу децентралізації та добровільного об’єднання територіальних громад згідно Перспективного плану району.