Порядок денний засідання комісії з питань бюджету,фінансів та комунальної власності

САХНОВЩИНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ, ФІНАНСІВ ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

« 07 » червня 2018 року                                                                      сел. Сахновщина

На засіданні присутні:

Голова комісії:

Кравець Володимир Іванович

Заступник голови:

Аленін Станіслав Михайлович

Члени комісії :

3. Замула Любов Федорівна

4. Кобець Сергій Олександрович

5. Мосієнко Микола Михайлович

Запрошені: Чепілко С. І. – начальник фінансового управління районної  державної адміністрації, Пугачова І.Г. – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Фінтісов В.П. - головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»,

Мостова Г.М. – начальник відділу освіти районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року.

Доповідає: Чепілко Світлана Іванівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

2. Про надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

Доповідає: Пугачова Інна Григорівна – начальник управління

праці та соціального захисту населення районної державної

адміністрації.

Про об’єкти спільної комунальної власності.

3.1. Про створення Комунального некомерційного підприємства «Сахновщинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сахновщинської районної ради Харківської області шляхом реорганізації (перетворення) Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району» (код ЄДРПОУ 38831532).

Доповідає: Фінтісов Віктор Павлович - головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

3.2. Про затвердження Передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Сахновщинського району» Сахновщинської районної ради Харківської області правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству «Сахновщинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сахновщинської районної ради Харківської області.

3.3. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Сахновщинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сахновщинської районної ради Харківської області.

3.4. Про призначення Бондаренко Людмили Василівни на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Сахновщинської районної ради Харківської області».

Доповідає: Мостова Галина Миколаївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації

Про структуру виконавчого апарату Сахновщинської районної ради.

Доповідає: Мусійченко Наталія Миколаївна – керуюча справами виконавчого апарату районної ради

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

6. Про листи бюджетних установ.

Доповідає: Кравець Володимир Іванович, перший заступник голови Сахновщинської районної державної адміністрації

Голова комісії                                                                    В.І. Кравець