Увага! Конкурс!

про проведення конкурсного відбору керівників закладів

загальної середньої освіти Сахновщинського району

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

1. Дубовогрядська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області, с. Дубові гряди

2. Катеринівський навчально-виховний комплекс, Сахновщинської районної ради Харківської області, с. Катеринівка

3. Новочернещинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сахновщинської районної ради Харківської області, с. Нова Чернещина

Найменування посади та умови праці

Директор закладу загальної середньої освіти. Посадовий оклад 4,916 грн.

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду керівника закладу освіти

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра або спеціаліста та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програму) розвитку закладу освіти (на 2 роки та на 6 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості, за достовірність яких  несе відповідальність.

Заява про участь у конкурсі та пакет документів подаються особисто у відділ освіти,  реєструються у загальному журналі вхідної документації.

Документи приймаються з 27.06.2018 по 26.07.2018 з 8-00 до 16-00 у відділі освіти Сахновщинської РДА, вул.Тарасів шлях, 69.

Особа відповідальна за прийом документів:

Сідорова Віта Олександрівна, тел. 3-21-36.

Етапи проведення конкурсного відбору

Конкурс складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Відомості про особу, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору

Діордієва Тетяна Миколаївна, методист РМК.

Телефон: 3-18-83.