Вітання голови районної ради В.Левченка до Дня визволення Сахновщини від німецько-фашистських загарбників

Шановні ветерани, дорогі земляки!

17 вересня назавжди увійшло в історію  Сахновщини, як День визволення від німецько-фашистських загарбників.

Минуло 75 років як с. Сахновщина була звільнена від німецької навали. В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу своєю самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних!