Пам’ятаємо, цінуємо, бережем.

17.09.2018 р. Ходою Пам’яті вшанували сахновщани полеглих в боях Другої світової війни. Ходу очолили, голова районної ради В.Левченко, голова райдержадміністрації І. Котула , селищний голова В.Сидоренко, голова Сахновщинської районної організації ветеранів війни та праці А.Єкімова, а також взяли участь ветерани війни, учасники АТО, представники громадських організацій, трудові колективи підприємств, установ, організацій району, учнівська молодь та жителі району.

У парку селища була організована виставка квіткових композицій «І буде вільна Україна – на всі часи, на всі віки» підготовлена учнями закладів освіти району. Кожна композиція, представлена навчальним закладом, демонструвала вміння дітей засобами фітодизайну висловити свою любов до рідного краю та України. Поряд з цим у парку селища тривав огляд строю та пісні підготовлений учнями Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. Учні продемонстрували свою майстерність як майбутні захисники Вітчизни та привітали жителів району виконанням маршових козацьких пісень.

Скорботною хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та померлих у повоєнні роки воїнів-визволителів, символами шани їх подвигу та нетлінності вдячної людської пам’яті у підніжжя Меморіала Слави спалахнули живі квіти.

Пам’ятаємо, цінуємо, бережем.

В районному Будинку культури відбувся святковий концерт.   Сахновщан та гостей селища тепло вітали голова  районної ради В.Левченко, голова РДА  І.Котула,  селищний голова В.Сидоренко. Сахновщани із задоволенням сприймали музичні вітання від талановитих дітей, аматорів сцени та працівників культури району. Вся програма була тематично наповнена, професійно  виконана, оздоблена яскравими сценічними костюмами. Це справді проникало в душу.